Bingöl Yolunda Mıcır Tehlikesi PDF Yazdır e-Posta
Salı, 17 Kasım 2015 13:58

 

DSCN1546

Karayolları tarafından Solhan-Bingöl yolunda kullanılan kalitesiz asfalt malzemesinin mıcıra dönüştüğünü ifade eden Mehmet Ali Öztürk,” Yoldaki taşlardan dolayı araçlarımızın camları kırılıyor, lastikleri heba oluyor.” dedi.

Solhan Karayolunda yapılan yol çalışması, sürücülere rahatlık sağlayacağı yerde eziyete dönüştü. Yol çalışmaları sırasında dökülen kalitesiz mıcırların bir türlü tabana yapışmaması, sürücüler için tehlike oluşturuyor.

Yolun mıcırlı bölümlerinde bir yandan direksiyon hakimiyetini kaybetme tehlikesi yaşarken öte yandan diğer araçların geçerken sıçrattığı taşlardan korunmaya çalışan sürücüler bu durumdan şikayetçi !

Solhan-Bingöl yoluna Karayolları tarafından kalitesiz kullanılan malzemeden dolayı asfaltın mıcıra dönüştüğünü ifade eden Mehmet Ali Öztürk,” Yoldaki taşlardan dolayı araçlarımızın camları kırılıyor, lastikleri heba oluyor.” dedi.

Mıcırlı yolun kazalara davetiye çıkardığını belirten Mehmet Ali Öztürk, “Karayolları yetkilileri bir an önce tedbir alsın. Can kaybı yaşanmadan bir an önce yoldaki mıcırların süpürme aracı ile temizlenmesini istiyorum.”dedi.

Öztürk, son olarak yetkililere çağrıda bulunarak kalitesiz malzemeden dolayı ilgililerden şikayetçi olduğunu dile getirdi.

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile