Yüzen Ada Doğa Koşusu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 10 Aralık 2013 16:27

DSC01667

29-30 Haziran tarihinde yapılan Yüzenada Doğa Coşkusu Etkinlikleri değerlendirme toplantısı İlçe Kaymakamı Şeref AYDIN Başkanlığında Öğretmenevinde yapıldı.


29-30 Haziran tarihinde yapılan Yüzenada Doğa Coşkusu Etkinlikleri değerlendirme toplantısı Kaymakam Şeref AYDIN Başkanlığında, , İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa ÖZDEMİR ,Belediye Başkanı Niyazi ÇAVUŞOĞLU, Kurum amirleri, 2013 yılında yapılan Yüzenada Doğa Coşkusu etkinliklerinde aktif görev alan sivil toplum kuruluşların temsilcileri ve Yüzenada Doğa Coşkusu Etkinlikleri Tertip Komitesi üyeleri katılımıyla 05.12.2013 tarihinde Öğretmenevinde yapıldı.

 2013 yılında yapılan Yüzenada Doğa Coşkusu Etkinlikleri değerlendirme toplantısında konuşan Kaymakamımız Şeref AYDIN; toplantımızın amacı 2013 yılında yapılan Yüzenada Doğa Coşkusu Etkinliklerinde eksiklikleri görmek, gözden kaçırılanları tespit etmek, önümüzdeki süreçte planlanacak olan “Bingöl Doğa Turizmi Master Planı” için görüş alışverişinde bulunmak ve daha doğrusu hemfikir olmaktır. yüzenadaya arzu ettiğimiz desteği alabilmemiz için her platformda yüzenadayı bir şekilde gündeme getirmemiz lazım, İlimize gelen değerli devlet büyüklerimiz oluyor önemli misafirler oluyor çeşitli gruplar oluyor bunlar ilimize geldikleri zaman belki de ilk uğrak yerlerinden bir tanesi de yüzena olmalıdır işte bunu başarabilmemiz için ilde bulunan kurum ve kuruluşlar ile Sivil Toplum Kuruluşları da en az bizim kadar bu konuyu sahiplenmesi kabullenmesi lazım. Bunda tabii ki biz çaba göstereceğiz ve herkesi bu konuya ortak edeceğiz dedi. Daha sonra tartışma öneri görüş talepler konusuna geçildi.

Görüş ve önerilerden sonra Kaymakam Şeref AYDIN; 29-30 Haziran 2013 tarihinde yapılan Yüzenada Doğa Coşkusu Etkinliğinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Bu tür etkinliklere de tanıtın çok önemlidir. AnadoluJet Magazin Ekim ayı dergisinde yüzenadayı kapak yapması yine Devlet Hava Meydanları İşletnmesi Uçuş Noktası Dergisi Yüzenadayı konu edilmesi tanıtım açısında çok önemlidir. Koordinasyon eksikliğimiz vardı, asıl amacımız eksikliklerimiz görmekti. Kaymakamlık olarak yapılması düşünülen Bingöl Doğa Turizmi Master Planını önemsiyoruz. Çünkü bu vesileyle Yüzenadayı daha sağlıklı ve kurumsal bir zemine oturmuş olacağız. şeklinde konuştu.

 

 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Son Güncelleme: Çarşamba, 11 Aralık 2013 12:17
 

Yorumlar   

 
0 #2 solhanzuhal aydın 12-12-2013 11:13
solhanı fena halde özledim özelliklede ilçe kaymakamı şeref amcamıda özledim
Alıntı
 
 
0 #1 solhanzuhal 12-12-2013 11:12
solhanı fena halde özledim :sad:
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile