Voleybol Takımına Moral Kahvaltısı PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 12 Ekim 2015 12:49

 

spor

Solhan Spor Voleybol Kulübü tarafından verilen kahvaltıya Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cemal Esen, Solhan Spor Kulübü Başkanı Abdulvahap Salcan, yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve sporcular katıldı.

 

Solhan Spor Kulübü tarafından Damak Pastanesinde verilen kahvaltıya Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cemal Esen, Solhan Spor Kulübü Başkanı Abdulvahap Salcan, yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve Sporcular katıldı.

Sporculara başarılar dileyen Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirtti. Başkan Yıldız,” Sporcularımıza sezon sonuna kadar maddi ve manevi desteklerimiz devam edecektir. Voleybol takımımıza başarılar diliyoruz.”dedi.

Bu sezon Erkekler 2. Voleybol Ligi’nde mücadele edecek olan Solhan Spor Voleybol Takımı 2015-2016 Voleybol sezonun ilk maçında Niksar Belediyespor’a yenilerek başlayan Solhan Spor, 2.Lig B.Grup’ta Kahramanmaraş B.Şehir Bld, Payas Bld. Spor, Trabzonspor, Niksar Bld Spor, Hatay B.ŞehirBld. Spor, Genç Kafkars Spor, Melikgazi Bld Spor, Tvf Spor Lisesi ve Erciyes Şeker Spor’la aynı grupta yer alıyor.

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile