Kaymakam Okumuş’tan Gazetemize Ziyaret PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 15 Eylül 2015 12:05

 


DSCN0084Kaymakam Fatih Okumuş ile Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler Solhan Haber’i ziyaret ederek gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmed Çiftçi ile görüştü.

İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş ile Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler Solhan Haber’i ziyaret ederek gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmed Çiftçi ile görüştü. İlçeyi tanımaya çalıştığını söyleyen Kaymakam Okumuş, iade-i ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti.

Gazetemiz baskı makinelerini ve çalışma yerini gezen Kaymakam Okumuş, makineler ve baskı hakkında bilgi aldı. 

Basının önemine değinen Kaymakam Okumuş:“Yerel basın ilçemizin tanıtımına büyük katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler, toplumu aydınlatmakta büyük ve aktif rol oynamaktadırlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde hareket edildiği zaman ortaya çok güzel işler çıkıyor. Gazeteciler, toplumun gözü ve kulağıdır, ilçede olan biten her şeyi vatandaşlara duyuruyor ve bilgilendiriyor. Bu da toplum yararına en büyük hizmetlerden bir tanesidir.”dedi.

          Gazetemizin İmtiyaz  Sahibi Ahmed Çiftçi, Kaymakam Fatih Okumuş ile Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler’in yaptığı bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti. 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile