Solhan Spor’dan Flaş Transferler PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Perşembe, 10 Eylül 2015 07:05

 

006491212

2.Lig de mücadele eden Solhan Spor Voleybol Takımı, 11 oyuncu transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. Konak Otelde gerçekleştirilen imza töreninde Solhan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Salcan ile Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

 

Bu yıl 2.Lig de mücadele eden Solhan Spor Voleybol Takımı, 11 oyuncu transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. Solhan Konak Otelde gerçekleştirilen Solhan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Salcan ile Yönetim Kurulu üyeleri Zülfü Çalışkan, Hüseyin Tütünen, Bedrettin Bulak, Ahmet Sönmez, Cahit Çabadak, Şahin Soydan, Erhan Eser, Sebahattin İslamoğlu’nunda katıldığı imza töreninde, 11 Voleybol sporcusuna bir yıllık resmi sözleşme imzalattırıldı.

Törende konuşan Abdulvahap Salcan, İmkânları doğrultusunda iyi bir kadro oluşturduklarını, takıma güvendiklerini dile getirerek, Solhan Spor’u sevmek çok önemli. Çünkü sevginin olduğu yerde başarının geleceğine inandığını vurgulayan Salcan, katılacakları tüm kulvarlarda hırslı, azimli bir takım olabilmek. Lig de iyi maçlar çıkarıp ligi güzel bir yerde bitirmek olduğunu bir veya iki transfer daha yapıp transfer sezonunu kapatacaklarını sözlerine ekledi.

Solhan Sporun başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Serhat Şimşek “ Takımımız çok genç ve dinamik. Sahadaki mücadelemizle taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. Ayrıca taraftarlarımız yeni sezonda, yeni salonumuzda bizi desteklemeye devam etsinler. İnşallah hep birlikte güzel günler görürüz.”dedi.

Smaçör İlker Büyükbayrak ise "Solhan Spor ailesine katıldığım için çok mutluyum, Solhan Spor forması altında inşallah hedeflerime hep birlikte ulaşacağız. Güzel bir sezon olmasını diliyorum.’’ Diyerek sözlerini tamamladı.

2015 – 2016 voleybol sezonunda 2.ligde Solhan Spor Forması giyecek olan yeni isimler

Smaçörler:

İlker Büyükbayrak

Alper Kırşan

Mert Öztürk

Aziz Demir

Burak Balıbey

Pasörler:

Harun Kaya

Berkhan Kurtulmuş

Orta Oyuncular:

Ömer Söylemez

Mete Erbaş

Serhat Şimşek

Libero:

Kaan Kurtulmuş

 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile