Öğretmen Veli Tuğa İmam Hatip Ortaokulu Açılıyor PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 18 Ağustos 2015 13:35

DSC00599

 

Öğretmen Veli Tuğa bünyesinde açılacak olan İmam Hatip Ortaokulunun sevindirici olduğunu belirten Kamaran Tutel Derneği Başkanı Mehmet Akça;  ailelere, çocuklarını İmam Hatip Ortaokuluna gönderme çağrısında bulundu.

 

Kamaran Tutel Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Akça’nın gazetemizi ziyareti sırasında Öğretmen Veli Tuğa bünyesindeki İmam Hatip Ortaokulunun 2015-2016 eğitim öğretim yılında hizmet vereceğini belirtti. Akça, ailelerin çocuklarını İmam Hatip Ortaokuluna gönderme çağrısında bulundu.

Yeşilova Mahallesinde açılan yeni imam hatip ortaokulunun sevindirici bir durum olduğunu belirten Başkan Mehmet Akça, " Bu mahallemiz için çok önemlidir. Dünyalık için çocuklarımız için nasıl endişe taşıyorsak daha fazlasını çocuklarımızın ahireti için de yapmalıyız. İnşallah, kayıt zamanında halkımız da çok ilgi gösterecektir. Ön kayıtlar başlamasıyla artık aileler, çocuklarını gönül rahatlığıyla imam hatip ortaokullarına kayıt edebilecektir.

Çocukların iyiliği için imam hatip okullarını tercih edin 
Başkan Akça, dindar bir nesil yetiştirmede imam hatip okullarının çok önemli olduğunun altını çizdi. Ailelere, çocuklarını imam hatip okullarına göndermeleri çağrısında bulunan Akça, sözlerini şöyle sürdürdü: " çocuklarımızı imam hatip okullarına kaydetmeye çalışalım. İnşallah bu çocuklarımız için hem dünyevi ve hem de uhrevi açıdan çok hayırlı olacaktır. Özellikle halkımızdan bu kayıt döneminde buna önem vermelerini ve birinci derecede imam hatip okullarını tercih etmelerini tavsiye ediyoruz."dedi.

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile