Kaymakam Aydın’dan Veda Yemeği PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 21 Temmuz 2015 08:55

 

DSC00202

Kaymakam Şeref Aydın’ın yeni görev yeri Artvin Arhavi’ye tayininin çıkması sebebiyle veda yemeği programı düzenledi.

Kaymakam Şeref Aydın’ın yeni görev yeri olan Artvin’in Arhavi İlçesine tayininin çıkması sebebiyle Öğretmen Evinde veda yemeği programı düzenledi.

Güzel bir ilçede güzel insanlar ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığı aktaran Kaymakam Aydın; “ Solhan’da çalışmak benim için bir onurdu. Rabbim bu süre içerisinde çok güzel hizmetler etmeyi nasip etti. İlçemizin gelişmesi, kalkınması için nice hizmetler nasip etti.

Bundan dolayı Allah’a sonsuz şükürler ediyorum. Bu hizmetlerin icra edilmesinde tabiî ki en başta Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın çok büyük desteklerini gördük. İlçeyle ilgili hangi sorunu kendilerine ilettiysek anında her türlü desteği verdi, bizlere yardımcı oldu ve bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde en büyük mimar sayın bakanımızdır. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yine beraber çalıştığımız Sayın Valilerimiz gerçekten ilçemize ayrı bir gözle baktılar, yardımcı oldular. İlçemizi hep ayrı tuttular. Ben bu vesileyle sayın valilerimize de teşekkürlerimi sunuyorum. Tabiî ki bu hizmetler Solhan halkının desteği ile meydana geldi. Bu beş yılı bu şekilde geçirmiş olduk. Başta belediye başkanlarımız gerçekten birbirinden değerli arkadaşlarımız. Hepsiyle uyumla çalıştık. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yine çok değerli İl Genel Meclis üyeleri arkadaşlarımız hizmetlerin buraya getirilmesinde gayret gösterdiler. Ben kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Solhan’ın muhtarlarını asla unutmayacağım. Solhan’ın muhtarları hepsi her zaman bize yardımcı oldular. Anlayış gösterdiler. Talep ettikleri hizmetler yerine getirilmediği zaman sabır gösterdiler. Bize yardımcı oldular. Biz burada hizmet ederken şuna dikkat ettik. Asla asla hiç kimseyi dışlamadık. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes bizim nazarımızda eşittir. Çok şükür bu süre içerisinde hizmetleri bu anlayışla insanlara götürdük. Rabbime şükürler olsun. Bu süre içerisinde biz vatandaşlarımız arasında huzur ve güveni tesis etme konusunda çaba gösterdik. Başarı sağladığımıza da inanıyorum. Şuan bu huzurlu ortamı yakalamışsak bunda en büyük katkı şüphesiz benimle birlikte çalışan çalışma arkadaşlarımındır. Başarı kendilerinindir. Ama varsa bir kusur bu kusurda bana aittir. Ben bana yardımcı oldukları için ayrıca birlikte çalıştığımız arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Yine bu akşam bu iftarın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Aslında söylenecek çok şey var ama vakit dar. Bu programa katıldığınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Herkesten de helallik istiyorum. Yeni görev yerimde de her zaman sizleri ağırlamaktan dolayı memnun olurum. Hepinizin hakkını helal etmesini istiyorum. Rabbim sizlerden razı olsun.” dedi.

Kaymakam Aydın, daha sonra veda yemeğine katılanlarla tek tek vedalaştı.

 

Programın akabinde İlçe Jandarma Komutanı, Belediye Başkanı, Cumhuriyet Başsavcısı da birer konuşma yaptı. Konuşmalardan sonra Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Kaymakam Şeref Aydın’a ve aynı zamanda tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir ile Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Sağlam’a da birer plaket verdi. Ayrıca programa katılan daire amirleri ve sivil toplum kuruluşları da Kaymakama, ilçemize yaptığı hizmetler için teşekkür edip, çeşitli hediyeler sundular.

 

İlçe Kaymakamı Şeref Aydın’ın veda yemeğine İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Sağlam, Solhan Eski Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, İl Genel Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Temsilcileri, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile