Voleybol Takımımız 2.Lig’de PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 14 Temmuz 2015 19:18

 

solhans12

2015 – 2016 Voleybol sezonunda 2.Lig gruplarındaki takım sayısının 12’den 14’e çıkarılması ile 3.lig Final etabında başarılı olan Solhanspor Erkek Voleybol Takımı, Voleybol 2. Ligine yükselmeyi başardı.

2015 – 2016 Voleybol sezonunda 2.Lig gruplarındaki takım sayısının 12’den 14’e çıkarılması ile 3.lig Final etabında başarılı maçlar çıkaran Solhanspor Erkek Voleybol Takımı, 2. Voleybol Ligine katılma hakkı elde etti.

Başarmak İçin Yola Çıktık

Solhanspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Salcan yaptığı açıklamada; “Biz takım olarak yönetim, oyuncular ve Solhanspor’un başarısı için koşan herkesin amacı voleybol dalında 2.lige yükselebilmekti. Çabalar boşa gitmedi. Maddi katkılar, emek yoğun çalışmalar, titiz ve detaylı planlamalar ve eşgüdümlü çalışmalarla hak ettiğimizin karşılığını almış olduk.” dedi.

Kulüp Başkanı Salcan,” Sporun aynı zamanda bedensel faaliyetin yanı sıra sorumluluk, iş birliği eğilimi, sosyalleşme ve belki de en önemlisi ilçemizin tanıtımında, ekonomik kazanç elde etme de yardımcı olan önemli bir etken olacaktır. Takımımız bu misyon ile bu görevi üstlenmiştir.”

Başkan Salcan, sporun özünde; Sistem, disiplin, hedef ve  başarı kombinasyonundan oluştuğunu Solhanspor olarak da 2015-2016 sezonunda başarılı olmak için, kurumsal bir yapı oluşturarak yola devam edeceklerini ve Türkiye Erkekler Voleybolu 2.Lig takımlarının içinde çıtayı bir üst lige yükseltme hedefiyle hazırlanacaklarını belirtti.

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile