Şahin Solhan'da İftar Yemeğine Katıldı PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 14 Temmuz 2015 19:16

 

saitşahin

Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, Solhan düzenlenen iftar programına katıldı.

Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, Solhan Hüda Par İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen  iftar programına katıldı.

Programda bir konuşma yapan Sait Şahin iftara katılanların Ramazan ayını tebrik ederek," Seçim döneminde 2 ay kadar beraber çalıştık, sahada kardeşlerimiz çalıştılar, sizler çalıştınız. Sandıkta bize destekte bulunan bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin. Allahu Teâlâ karşılığını fazlasıyla versin." dedi.

Kendilerinin çalışmayıp evde oturması halinde başkalarının toplumu dinsizleştireceğini ve ahlaksızlaştıracağını belirten Şahin, kendilerinin çalışmaları durumunda toplumu doğru yere yönlendireceğini ifade etti.

Kimsenin kendilerine siyasetlerinin kirli olduğunu ve gayri meşru yolda oldukları ile ilgili itham edemeyeceğini söyleyen Şahin, “Biz temiz bir siyaset yaptık. Yalana başvurmadık. İftiraya başvurmadık. Baskıya başvurmadık. Tehdide başvurmadık ve iktidarın gücüne başvurmadık. Tertemiz bir siyaset yaptık,  o yüzden topluma çıkmakta yüzü bizim kadar ak olan kimse yoktur.” şeklinde konuştu.

Doğru bildikleri çalışmalardan ve hakkı söylemeye devam etmekten geri durmayacaklarını belirten Şahin, her şeyin sandık olmadığını ve mücadeleye devam edeceklerini söyledi. 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile