Milletvekili Şebnem Koçakelçi ‘den İftar Yemeği PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Cuma, 26 Haziran 2015 12:56

 

DSCN9964

Ak Parti Bingöl Milletvekili Şebnem Koçakelçi  Solhan Öğretmenevi  bahçesinde  iftar yemeği verdi.

Ak Parti Bingöl Milletvekili Şebnem Koçakelçi  Solhan Öğretmenevi  bahçesinde katılımcılara iftar Yemeğini  verdi. İftar yemeğine çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar yemeğinde  Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu, Ak Parti İl Başkanı Av. Yılmaz Seven ve Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız selamlama konuşması yaptı.

İftar yemeğinde konuşan Ak Parti Bingöl Milletvekili Şebnem Koçakelçi, “Tüm hemşehrilerimin sabır ve ibadet ayı olay Ramazan-ı şeriflerini tebrik ediyorum. Bu mübarek ay; rahmeti ve bereketiyle sofralarımızı şenlendirerek müstesna ay olarak on bir ayın sultanı olarak yaşadığımız bir aydır. Ramazan iklimi; paylaşmanın, yardımlaşmanın, sevginin ön plana çıktığı herkesin birbiri ile kucaklaştığı çok kıymetli bir ayımız. Bu ayda inşallah rabbimiz, tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. İlçe başkanımıza bu organizasyona emek vererek bizi sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da Solhan’la böyle birlikteliklerimiz olacaktır. 7 Haziran seçimlerinde partimize göstermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Cenab-ı Allah katında dua kapılarının açık olduğu bu ayda dualarınızı beklediğimi ifade etmek istiyorum. Cenab-ı Allah’ın Kadir gecesine de Ramazan bayramına da bizleri kavuşturmasını dileyerek hayırlı iftarlar diliyorum.”dedi.

 

 DSCN9985

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile