Kaymakam Aydın’dan Hazarşah Yeni Yerleşim Okuluna Ziyaret PDF Yazdır e-Posta
solhan tarafından yazıldı.   
Salı, 26 Mayıs 2015 12:37

 

teog-2

Kaymakam Şeref Aydın, TEOG´da göstermiş olduğu başarıdan dolayı Hazarşah Yeni Yerleşim Ortaokulu´nu ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı Hazarşah Yeni Yerleşim Ortaokulu´nu ziyaret etti.

 Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş ve Şube Müdürü Kamuran Uğur da katıldı. Yapılan ziyarette okulun tüm öğretmenleriyle bir araya gelen Şeref Aydın, okulun taşımalı eğitimin yapıldığı bir köy okulu olduğunu, buna rağmen okulun TEOG´da ilçede birinci sırada yer aldığını ve başarının bir ekip işi olduğunu ve bu başarıda tüm öğretmenlerin büyük fedakarlıklar yaparak bu başarıyı elde ettiklerini; başta okul müdürü, idareci ve öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş da, okulunun bu başarısının altında yatan temel nedenin düzenli ve planlı bir çalışma olduğunu ve ayrıca Kaymakam beyin de tüm okullarımıza yaptığı kaynak desteğinin de etkisi olduğunu ve ayrıca okulların imkanlar ölçüsünde talep ettiği hiç bir talebin geri çevrilmediğini belirtti.

Daha sonra Görsel Sanatlar öğretmeninin düzenlemiş olduğu resim sergisinin açılışı yapan Kaymakam Aydın, sergide resim yapan öğrencilerle bire bir ilgilendi.

 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile