Çalıştay Raporu Erdoğan’a Sunuldu PDF Yazdır e-Posta
Salı, 27 Ekim 2015 08:10

 

tavzder-1tavzder-2

Tavz-Der Başkanı Murat Soysal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Soysal, Erdoğan’a 2. Kalkınma Çalıştayı Raporunu takdim etti.

Tavz-Der Başkanı Murat Soysal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Bingöl ve bölge sorunları üzerine konuşan ikili, görüşme sonrasında Tavz-Der Başkanı Soysal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 2. Kalkınma Çalıştayı Raporunu verdi.

Başkan Soysal, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bingöl ve bölge sorunları üzerine görüştüklerini söyledi. Soysal;  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın daveti üzerine geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde görüştük. Görüşmemiz esnasında 2014 yılında 7 aylık bir sürede ve 1500'e yakın kişinin katılımı ile yapılan çalıştay kapsamında hazırlanan “2.Bingöl Kalkınma Çalıştayı” Raporunu kendilerine takdim ettik. Başta Bölgemiz olmak üzere Ülkemiz Nezdinde Ümmetin derdini kendisine dert eden Ümmetin Lideri Sayın Cumhurbaşkanımıza misafirperverliklerinden dolayı ilim ve derneğim adına yürekten teşekkür ederim.”dedi.

Soysal, Cumhurbaşkanına sunulan Çalıştay raporunun 2015-2020 yıllarını kapsayan Stratejik Planlama mahiyetinde olduğunu söyledi.

 

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile