Bingöl TSO Personel Alımı Yapacak PDF Yazdır e-Posta
Salı, 14 Temmuz 2015 08:24

 

bingoltso

 

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası, 4857 Sayılı İş Kanunu'na göre bir personel istihdam edileceğini bildirdi.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO), 4857 Sayılı İş Kanunu'na göre bir personel alımının yapılacağını bildirdi. Başvuruda bulunanların 20.7.2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar evrakları ile birlikte Odaya müracaatların yapılması istendi.

Personel alımıyla ilgili yapılan açıklamada, başvuruda bulunacak bireylerin 35 yaş sınırını geçmemiş olması, erkek adaylar için askerlik sorunu olmaması, Kamu haklarından mahrum olmamak, 26.9.2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut yahut akıl hastalığı bulunmamak. Takım çalışmasına yatkın olmak, iş temposuna ve çalışma saatlerine ayak uydurabilmek.  

Başvuruda bulunacakların Üniversitelerin lisans (tercihen) veya ön lisans eğitimi almış, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve benzer alanlardaki bölüm ve(ya) yüksekokul ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtiçi veya yurtdışındaki öğrenim kurumlarından birinden mezun olması belirtildi.

Yapılacak başvuru dokümanlarını ise Fotoğraflı ve güncel CV, Üniversite diploması aslı ve fotokopisi, Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Sağlık Raporu ve Adli sicil belgesini telli bir dosya içerisinde odaya teslim edilmesi gerektiği ifade edildi.

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile